Unaloglu Suites

  • The lagest option:
  • 2 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Mocht u de omgeving willen verkennen, dan kunt u naar Sezgin Travel gaan, het is een kleine 5 minuten lopen.

Alle units zijn voorzien van een zitruimte, een strijkijzer en strijkplank, een bank voor uw comfort. Een badkamer heeft een badkuip en een douche, evenals een haardroger, een badmuts en badlakens.

Onder andere voorzieningen zijn er een koelkast, keukengerei en een wasmachine voor zelf-bediening. De luchthaven Antalya is bereikbaar in 20 minuten autorijden.

Het is in de Eski Lara wijk, direct vlakbij Jolly Joker Antalya gelegen. Het is 5 minuten rijden van Haci Mehmet Kok Camii. Diverse eetgelegenheden, waaronder Teriyaki Pub & Bistro en Mekan Belli Ocakbaşı zijn binnen 100 meter bereikbaar.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Unaloglu Suites Antalya
Loi Suite
Mobiele prijsaanbieding

Loi Suite

8.4
Heel goed 485 beoordelingen
34 m van de accommodatie
USD 59 USD 53
per nacht
Gilmour House
Mobiele prijsaanbieding

Gilmour House

58 m van de accommodatie
USD 171 USD 154
per nacht
Central Flat With Terrace In Muratpasa
Mobiele prijsaanbieding

Central Flat With Terrace In Muratpasa

10
Voortreffelijk 3 beoordelingen
105 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Antalya
    15 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar zijn Unaloglu Suites appartementen gelegen?
      Unaloglu Suites appartementen liggen in de wijk Eski Lara, op binnen 5 van Sezgin Travel.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Unaloglu Suites appartementen?
      Populaire plekken in de buurt van Unaloglu Suites appartementen zijn onder andere jachthaven van Antalya, Sezgin Travel, Hadrianuspoort.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij Unaloglu Suites appartementen?
      Unaloglu Suites appartementen bevinden zich op 0,5 km van de luchthaven Antalya.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van Unaloglu Suites appartementen?
      Het dichtstbijzijnde busstation is 10069 en bevindt zich binnen 100 meter van Unaloglu Suites appartementen.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van de appartementen?
      De beste restaurants in de buurt van de appartementen zijn onder andere Teriyaki Pub & Bistro en Arada Bi'Yer OcakbasI, gelegen binnen 150 meter afstand.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Antalya
    15 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Unaloglu Suites Antalya

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten